Tibia Gold

Zaczynasz swoją przygodę z Tibią lub jesteś już zaawansowanym graczem, który chce budować dodatkowy progress swoich postaci? Podstawowa waluta w grze może być zdobywana bez konieczności inwestowania prawdziwych pieniędzy! Niewielkie ilości Tibia Gold zbierasz np. podczas zdobywania doświadczenia na expowiskach. Oczywiście jest to proces nierzadko czasochłonny i wyczerpujący, dlatego, jeżeli chcesz ułatwić sobie rozgrywkę – skorzystaj z naszej oferty! Rozbudowuj swoje postacie szybciej, decydując się na zakup pakietów CC.

Waluta może być wykorzystana do zakupu ekwipunków oraz innych przedmiotów potrzebnych w grze. Zamówione pakiety otrzymasz błyskawicznie.

 

Rodzaje monet w Tibii

Wyróżnia się 3 rodzaje Tibia Gold:

tibia_gold Gold Coin czyli podstawowa złota moneta.

tibia_gold_platinum Platinum Coin – platynowa moneta, wymienialna na 100 GP.

tibia_gold_crystal Crystal Coin – kryształowa moneta, wymienialna na 100 Platinum Coins.

 

Nazewnictwo Tibia Gold

Gold często nazywany jest przez graczy zamiennie „GP”, „CC”, „KK”. Od czego to się wywodzi?

  1. „GP” pochodzi od Gold Pieces i mimo faktu, że podstawowa złota moneta nazywa się Gold Coin to skrót GP przyjął się dobrze i używany jest do dzisiaj.
  2. CC” jest łatwy do rozszyfrowania bo pochodzi od monet o największej wartości w Tibii – Crystal Coins.
  3. KK” pochodzi od jednostki miary kilo, oznaczanej symbolem k, która wyznacza 1000 jednostek. Przykładowo 1k to tysiąc GP, 1kk to milion GP itd.

W ramach naszego sklepu posługujemy się symbolem CC, który oznacza 1 Crystal Coin = 10k = 10 000 GP. Zamawiając podajesz liczbę CC, jaką chcesz kupić. Aktualny stan Tibia Gold na poszczególnych światach także podawany jest w CC.

 

Tibijski Bank

Monety można przechowywać i wymieniać na inne rodzaje u Bank NPC, który jest w każdym mieście (np. Naji w Thais). tibia_bank_naji

Za pomocą banku można także wysyłać GP do innych graczy w formie transferów na ich „konta bankowe”. Tak też realizujemy wysyłkę CC w ramach naszej oferty. Dzięki prostocie transferów jesteśmy w stanie zaoferować klientom automatyczną wysyłkę Tibia Gold.

Obok normalnych kont istnieją także Junior Accounts, które dotyczą jedynie postaci na Dawnport lub Rookgaard. Nie można wysłać na nie transferu dlatego też jeżeli Twoja postać znajduje się na którejś z tych wysp, nie uda Ci się złożyć zamówienia w naszym sklepie – musisz wyjść na Mainland.

Więcej na temat Banku w Tibii przeczytasz tutaj.

 

tibia_gold_sklep