Tibia Coins

Rozwijaj postacie w jednej z najpopularniejszych gier MMORPG szybciej od pozostałych graczy! Tibia Coins dostarczą Ci nowych, dodatkowych opcji, które uatrakcyjnią i ułatwią Twoją grę. U nas możesz nabyć walutę w okazyjnych cenach – błyskawicznie i bezpiecznie!

Korzystanie z dodatkowych, płatnych funkcji gry możliwe jest wówczas, gdy posiadasz specjalne monety. Unikalne Tibia Coins są relatywnie nową walutą w grze. Za monety możesz zmieniać wygląd swoich postaci, kupować mounty lub przedłużać ważność konta premium. Po zakupie waluty jest ona dostępna do wykorzystania w Store na wszystkich postaciach, które posiadasz. Opcji jest naprawdę mnóstwo i to od Ciebie zależy, jak wykorzystasz TC w rozgrywce.

 

Jak działają Tibia Coins

Za nową walutę możesz kupić:

• Tibia PACC (Premium Account)
• Mounts (unikalne wierzchowce)
• Outfits (unikalny wygląd postaci)
• XP Boost (zwiększa prędkość levelowania)
• Blessings (blessy chronią przed stratami w razie śmierci postaci)
• Bronie treningowe (do trenowania skillów)
• Potiony (także w formie baryłek do domku)
• Runy (do kupienia także u NPC)
• Wyposażenie domku (łóżka, dekoracje, narzędzia itp.)
• Extra Services (takie jak zmiana nicku postaci, zmiana świta lub płci)

Wszystkie wymienione produkty możesz kupić w Store, który jest łatwo dostępny z poziomu gry. Wystarczy kliknąć w widoczny pod ekwipunkiem przycisk „Store”. W nowo otworzonym oknie znajdziesz swój aktualny stan Tibia Coins (w lewym dolnym rogu) oraz ceny wszystkich usług. Klikając przycisk „History” możesz sprawdzić historię transferów TC na danym koncie.

okno_tibia_store

Okno Store w grze

Przykładowo, jeżeli posiadasz 250 TC możesz bez wychodzenia z gry kupić PACC na 30 dni. PACC jest aktywowany dla całego konta bez względu na to, która postać go zakupiła. Pozostałe usługi są aktywowane tylko dla postaci, która dokonała zakupu.

 

Transferowalne Tibia Coins

Możesz także podarować monety innym graczom niezależnie od świata na jakim się znajdują, jednakże Coiny muszą być transferowalne (te fioletowe). Mogę one być przekazywane jedynie w pakietach po 25 TC.

transferowalne_tibia_coins

Transferowalne TC

nietransferowalne_tibia_coins

Nietransferowalne TC

Transferowalne Tibia Coins możesz także sprzedać na markecie w zamian za Tibia Gold i odwrotnie. Takie rozwiązanie pozwala graczom zdobyć TC nie wydając realnych pieniędzy, a jedynie dobrze grając 🙂

 

Kupuj walutę od Zaufanego Resellera

Jesteśmy resellerem złota, który cieszy się potwierdzoną renomą. Wszelkie TC, które podlegają sprzedaży w naszym sklepie internetowym, zostały wygenerowane na podstawie oficjalnych kluczy cyfrowych (game-code), zakupionych u producenta – spółki Cipsoft.

W naszym sklepie kupisz zawsze transferowalne Tibia Coins, w atrakcyjnej cenie. Nigdy też nie sprzedamy Tobie TC nieznanego pochodzenia (ze skupu). Dzięki temu kupując u nas masz pewność, że Twoje konto jest bezpieczne i nigdy nie zostanie zbanowane lub zamrożone w wyniku transakcji!

 

tibia_coins_sklep