Tibia Coins

Tibia Coins (TC) to nowa waluta w świecie Tibii, którą można kupić od Cipsoftu lub od zaufanych Resellerów (takich jak nasz sklep).

Po zakupie Tibia Coins są dostępne dla całego konta. To oznacza, że każda postać na koncie może z nich korzystać. Nie musisz spełniać żadnych warunków, żeby używać Tibia Coins.

 

Jak działają Tibia Coins

Za nową walutę możesz kupić:

• Tibia PACC (Premium Account);
• Mounts (potwory na których możesz jeździć);
• Outfits (nowy wygląd postaci);
• Extra Services (takie jak zmiana nicku postaci, zmiana świta lub płci);

Wszystkie wymienione produkty możesz kupić w Store, który jest łatwo dostępny z poziomu gry. Wystarczy kliknąć w widoczny pod ekwipunkiem przycisk „Store”. W nowo otworzonym oknie znajdziesz swój aktualny stan Tibia Coins (w lewym dolnym rogu) oraz ceny wszystkich usług. Klikając przycisk „History” możesz sprawdzić historię transferów TC na koncie.

okno_tibia_store

Okno Store w grze

Przykładowo, jeżeli posiadasz 250 TC możesz bez wychodzenia z gry kupić PACC na 30 dni. PACC jest aktywowany dla całego konta bez względu na to, która postać go zakupiła. Pozostałe usługi są aktywowane tylko dla postaci, która dokonała zakupu.

 

Transferowalne Tibia Coins

Możesz także podarować monety innym graczom niezależnie od świata na jakim się znajdują, jednakże Coiny muszą być transferowalne (te fioletowe). Mogę one być transferowane jedynie w pakietach po 25 TC.

transferowalne_tibia_coins

Transferowalne TC

 

nietransferowalne_tibia_coins

Nietransferowalne TC

Transferowalne Tibia Coins możesz także sprzedać na markecie w zamian za Tibia Gold i odwrotnie. Takie rozwiązanie pozwala graczom zdobyć TC nie wydając realnych pieniędzy, a jedynie dobrze grając 🙂

 

Nasza oferta

W naszym sklepie kupisz zawsze transferowalne Tibia Coins, w atrakcyjnej cenie. TC pochodzą z game-codów zakupionych bezpośrednio od Cipsofta.

Nigdy nie sprzedamy Tobie TC nieznanego pochodzenia (ze skupu). Dzięki temu kupując u nas masz pewność, że Twoje konto jest bezpieczne i  nigdy nie zostanie zbanowane lub zamrożone.  

 

tibia_coins_sklep