Bonusy

Dla stałych klientów przewidujemy bonusy w postaci dodatkowych CC do każdego zamówienia w sklepie. Wielkość bonusu jaka Ci przysługuje zależy od tego ile CC do tej pory kupiłeś w sklepie lub na naszych aukcjach na Allegro.

Krótko mówiąc, im więcej Tibia Gold kupisz tym większy bonus Ci naliczymy. W związku z tym dostaniesz więcej Golda gratis przy kolejnych zamówieniach. 

Pamiętaj, że bonusy nie są dodawane do zamówień na Allegro! Tylko zamawiając na stronie Tibia.com.pl możesz zrealizować swój bonus!

Jak naliczane są bonusy?

Przykładowo, jeżeli dokonałeś 5 zamówień na łączną sumę 600cc (6kk) to osiągnąłeś rangę Bronze member i przysługuje Ci dożywotni bonus w wysokości 1% dodatkowych CC do każdego kolejnego zamówienia. Zamawiając następnie 300cc (3kk) otrzymasz łącznie 303cc. Zyskasz także kolejną rangę – Silver member bo suma zamówień wyniesie ponad 9kk. Silver member zapewni Ci 2,5% bonus do kolejnych zamówień Tibia Gold.

  

Swój bonus oraz pozycję w rankingu możesz sprawdzić klikając w „Moje dane” w prawym górnym rogu strony.

Tabela bonusów:

Ilość [kk]BonusRanga

4 – 9

1%

bonusy_bronze_member

Bronze Member

9 – 27

2,5%

bonusy_silver_member

Silver Member

27 – 50

5%

bonusy_gold_member

Gold Member

50 – 90

7%

bonusy_platinum_member

Platinum Member

 > 90

12%

bonusy_diamond_member

Diamond Member

Skrypt naliczający bonusy użytkownikom uruchamia się 24 razy na dobę (co 1h)  dlatego bonus może nie być widoczna tuż po dokonaniu zakupu.