tibia_automat

Tibia Automat

To nie żart! Jako pierwsi na polskim rynku Tibii wprowadziliśmy automatyczną wysyłkę Tibia Gold oraz Tibia Coins. System jest w pełni zautomatyzowany i działa niezależnie od naszej fizycznej dostępności.

Oznacza to wiec, że możesz zamówić produkt (CC/TC/PACC) w środku nocy, a Tibia automat zrealizuje Twoje zamówienie w ciągu zaledwie kilku minut. System działa stabilnie, na co wskazuje (krótki) średni czas wysyłki, który jest publicznie podany do wiadomości klientów (menu boczne). Aktualnie ponad 96% wszystkich transakcji realizowana jest w czasie do 5 minut, od chwili zakupu.

Ciężko uwierzyć? zachęcamy do testowania 😀

 

Ograniczenia i wyjątki

Musisz jednak pamiętać, że Tibia automat jest innowacyjny i na bieżąco rozwijany przez co czasami zdarzają się błędy, które opóźnią dostawę Twojego zamówienia. System ten jak każdy inny ma też swoje ograniczenia. Poniżej znajdziesz listę przypadków, w których automatyczna dostawa się nie powiedzie:

Kiedy automat nie zadziała?

Automat nie zadziała:

-codziennie w godzinach 9:55 – 10:10, ze względu na server save. Przez te 15 minut automat jest wyłączony.

w przypadku kolejki na serwer. Upewnij się, że nie ma kolejki na serwer dla FACC.

kiedy Twój serwer jest offline. Lepiej poczekaj aż serwer będzie online i dopiero wtedy złóż zamówienie. Automat co prawda wykona ponowne próby zalogowania, ale tylko w ciągu 1 godziny od złożenia zamówienia.

kiedy zmieniłeś świat, nick lub kupiłeś postać. Jeżeli jesteś świeżo po zmianie nicku lub serwera to NPC przy próbie transferu zwraca komunikat o tym, że taka postać nie istnieje. To samo dotyczy świeżo kupionych postaci na Char Bazaar.

Stale staramy się zwiększać wydajność i niezawodność automatu dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych problemów.


nieoficjalne wdrożenie: 2017-10-01
oficjalne wdrożenie: 2018-02-01