tibia_automat

Tibia Automat

To nie żart! Jako pierwsi na polskim rynku Tibii wprowadziliśmy automatyczną wysyłkę Tibia Gold oraz Tibia Coins. System jest w pełni zautomatyzowany i działa niezależnie od naszej fizycznej dostępności.

Oznacza to wiec, że możesz zamówić produkt (CC/TC/PACC) w środku nocy, a Tibia automat zrealizuje Twoje zamówienie w ciągu zaledwie kilku minut. System działa stabilnie, na co wskazuje (krótki) średni czas wysyłki, który jest publicznie podany do wiadomości klientów (menu boczne). Aktualnie ponad 96% wszystkich transakcji realizowana jest w czasie do 5 minut, od chwili zakupu.

Ciężko uwierzyć? zachęcamy do testowania 😀

 

Ograniczenia i wyjątki

Musisz jednak pamiętać, że Tibia automat jest innowacyjny i na bieżąco rozwijany przez co czasami zdarzają się błędy, które opóźnią dostawę Twojego zamówienia. System ten jak każdy inny ma też swoje ograniczenia. Poniżej znajdziesz listę przypadków, w których automatyczna dostawa się nie powiedzie:

Kiedy automat nie zadziała?

Automat nie zadziała:

-codziennie w godzinach 9:55 – 10:10, ze względu na server save. Przez te 15 minut automat jest wyłączony.

w przypadku update’a klienta gry. Niektóre zamówienia z danego dnia mogą być opóźnione.

w przypadku kolejki na serwer. Kolejka często pojawia się na Antica w godzinach wieczornych dlatego najlepiej zamówić GP wcześniej lub upewnić się, że nie ma kolejki na serwer dla FACC. Pamiętaj, że kolejki zawsze pojawiają się podczas Double EXP/Skill Weekend;

kiedy Twój serwer jest offline. Poczekaj aż serwer będzie online i dopiero wtedy złóż zamówienie, ponieważ kiedy automat natrafi na błąd logowania, zamówienie zostaje odłożone do późniejszego ręcznego załadowania.

Stale staramy się zwiększać wydajność i niezawodność automatu dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych problemów.


nieoficjalne wdrożenie: 2017-10-01
oficjalne wdrożenie: 2018-02-01