Tibia PACC

Wiele gier MMORPG dostępnych jest całkowicie za darmo. Nie inaczej jest w przypadku Tibii – jednej z najpopularniejszych, a zarazem najstarszych gier online. Rozgrywka w darmowej wersji jest jednak nieco ograniczona – gracze bezpłatni nie mogą zakładać gildii ani poruszać się po mapach specjalnych. Konta PACC – Premium Account nadają grze całkowicie innego charakteru – sprawiają, że gracz zyskuje wiele nowych możliwości i może rozwijać postać znacznie szybciej niże standardowi gracze. Sprawdź, jak wiele nowych opcji dostarczy Ci konto płatne i poznaj nowy wymiar gry!

 

Co daje Tibia PACC?

Co tak właściwie daje Premium Account w Tibii? Cóż lista benefitów rozrastała się na przestrzeni lat i obecnie jest naprawdę pokaźna! Poniżej wymienimy tylko te najbardziej istotne zalety, a i tak zebrało się ich 20:

 1. Nowe obszary – dostęp do znacznie większej liczby miast, expowisk i innych miejsc. Możesz eksplorować całą mapę Tibii!
 2. Szybkie podróżowanie – dużo szybsze przemieszczanie się po świecie gry. Możesz korzystać między innymi ze statków, latających dywanów i świątyni żywiołów, które w sekundę zabiorą Cię z punktu A do B.
 3. Czary – znacznie więcej dostępnych czarów do nauczenia (55 vs. 139+) w tym przywoływanie bardzo silnych Mighty Summons od 200 poziomu!
 4. Questy – ponad 200 nowych zadań do wykonania i nagród do odebrania!
 5. XP boost – 50% więcej doświadczenia (EXP) przez pierwsze 3h trwania Staminy, każdego dnia!
 6. Character Promotion – możliwość zakupu promocji postaci i awansowania na Elder Druida, Elite Knighta, Royal Paladina lub Master Sorcerera.
 7. Offline Training – możliwość podnoszenia skilli kiedy jesteś wylogowany!
 8. Outfits – dostęp do ponad 32 nowych skórek do wyglądu postaci, a także możliwość dodania do każdego z nich unikalnych addon’ów!
 9. Mounts – możesz oswoić wierzchowca i poruszać się na nim szybciej (+10 speed) po świecie gry!
 10. Quick Looting – masz więcej możliwości dostosowania szybkiego zbierania przedmiotów. Możesz sortować i filtrować swój łup.
 11. Domek – możliwość wynajęcia domku i eksponowania w nim swoich itemów. Możesz w nim też spać, skillować, a także dokupić wiele innych bardzo przydatnych elementów wyposażenia.
 12. Market Offers – gracze z PACC mogą wystawiać oferty kupna (buy) bądź sprzedaży (sell) na markecie.
 13. Gildie – opcja założenia własnej gildii, przyjmowania członków i wynajęcia siedziby.
 14. Imbuements – masz dostęp do silniejszych poziomów nasycenia przedmiotów – Intricate i Powerful. Więcej o imbuingu przeczytasz w naszym artykule.
 15. Zaawansowane narzędzia analityczne – masz do dyspozycji różne wskaźniki i wykresy, które pomogą Ci wyciągać lepsze wnioski i umożliwią bardziej efektywną grę. Do tego możesz śledzić więcej rzeczy w Drop Tracker i Quest Tracker.
 16. Supply Stash – masz do dyspozycji supply stash czyli skrytkę, która pomaga zachować porządek w depo (przechowując wszystkie stackowalne przedmioty). Oprócz tego Twoje depo będzie miało 15000 miejsc zamiast 2000.
 17. Team Finder – dostęp do wyszukiwarki drużyny na hunta! Opcja jest stosunkowo młoda i pozwala na szybkie i łatwe znalezienie ekipy do gry. Więcej o tym narzędziu tutaj.
 18. Areny – dostęp do aren, na których możesz walczyć z innymi graczami lub potworami, a w przypadku śmierci nie ponosisz żadnych konsekwencji! Możesz w ten sposób lepiej przygotować się na faktyczne ataki.
 19. Priority Login – masz pierwszeństwo zalogowania się do gry przed darmowymi kontami, nie musisz czekać w kolejce. Jest to bardzo przydatna opcja, czego dowiesz się z naszego artykułu o kolejkach. Z PACCem zagrasz także na świeżo utworzonych światach, które na początku zawsze zarezerwowane są tylko dla graczy Premium.
 20. Lista VIP i prywatny Chat Channel – 100 miejsc na kontakty do znajomych zamiast tylko 20, a także możliwość organizowania kontaktów w grupy. Do tego możesz utworzyć swój własny prywatny chat channel!

To oczywiście nie wszystko. Są też bogatsze daily rewards, dodatkowy prey slot, więcej charm’ów i inne. Pełną listę benefitów znajdziesz na oficjalnej stronie gry: https://www.tibia.com/abouttibia/?subtopic=premiumfeatures

 

Jak przebiega zakup Premium Account?

Proces zakupu Tibia PACC – Premium Account przebiega łatwo i szybko. Po zaksięgowaniu wpłaty, automat wyśle klucz cyfrowy na Twój adres e-mail. Bez obaw – płatności docierają do nas błyskawicznie, możesz bowiem skorzystać z transakcji BLIKiem, Paysafecard lub za pomocą szybkich przelewów.

 

Instrukcja aktywacji Tibia PACC

1. Po otrzymaniu od nas maila z kluczem zaloguj się na swoje konto na stronie https://tibia.com

2. Kliknij przycisk Manage Account

tibia_manage_account

3. Zjedź w dół i kliknij przycisk Use Game Code

tibia_use_game_code

4. Przepisz otrzymany klucz i kliknij Next

tibia_pacc_enter_code

5. Potwierdź użycie klucza klikając Next

tibia_pacc_confirm

Po zatwierdzeniu Twoje konto będzie posiadało 30 dni PACC. Możesz teraz ruszać na expa! 😀

 

tibia_pacc_sklep