To nie żart! Jako pierwsi na polskim rynku Tibii wprowadziliśmy automatyczną wysyłkę złota (GP jak i TC). System jest w pełni zautomatyzowany i działa niezależnie od naszej fizycznej dostępności.

Oznacza to wiec, że możesz zamówić produkt w środku nocy, a system zrealizuje Twoje zamówienie w ciągu zaledwie kilku minut. System działa stabilnie, na co wskazuje (krótki) średni czas wysyłki, który jest publicznie podany do wiadomości klientów (menu boczne).

Ciężko uwierzyć? zachęcamy do testowania 😀

Musisz jednak pamiętać, że ten system jest innowacyjny i na bieżąco rozwijany przez co czasami zdarzają się błędy, które opóźnią dostawę Twojego zamówienia. System jak każdy ma też swoje ograniczenia. Poniżej znajdziesz listę przypadków, w których automatyczna dostawa się nie powiedzie:

Kiedy automat nie zadziała?

Automat nie zadziała:

-codziennie w godzinach 9:55 – 10:10, ze względu na server save. Przez te 15 minut automat jest wyłączony.

w przypadku update’a klienta gry. Niektóre zamówienia z danego dnia mogą być opóźnione.

w przypadku kolejki na serwer. Kolejka często pojawia się na Antica w godzinach wieczornych dlatego najlepiej zamówić GP wcześniej lub upewnić się, że nie ma kolejki na serwer dla FACC;

w przypadku wydarzenia w grze „Bank Robbery”. Zdarza się to dość rzadko, ale jednak może to doprowadzić do znacznego opóźnienia w wysyłce;

kiedy serwer z nieznanych przyczyn jest offline. Poczekaj aż serwer będzie online i dopiero wtedy złóż zamówienie.

Stale staramy się zwiększać wydajność i niezawodność systemu dlatego prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych problemów.

nieoficjalne wdrożenie: 2017-10-01
oficjalne wdrożenie: 2018-02-01