Ibot+ to nowa odsłona popularnego bota do Tibii.
Nowa wersja jest znacznie szybsza i łatwiejsza do ogarnięcia dla początkującego użytkownika. Zostały dodane nowe funkcjonalności. Zmniejszono zużycie procesora oraz pamięci RAM co czyni Ibota+ bardziej wydajnym*. Zminimalizowano także ryzyko otrzymania bana poprzez optymalizację kodu źródłowego programu. Skrypty do bota pisane są w 100% w łatwym do zrozumienia języku skryptowym LUA. Wszystkie skrypty z Ibota są kompatybilne z wersją Ibot+.

*może działać inaczej na komputerach ze starszym systemem operacyjnym. 

 

Zamówienie:

Jeżeli pierwszy raz kupujesz licencję Ibot na naszej stronie lub dopiero zaczynasz przygodę z tym botem koniecznie zapoznaj się z poniższą instrukcją:

Kupuję licencję Ibota+ po raz pierwszy. Co mam zrobić ?

-Przede wszystkim musisz mieć utworzone konto na oficjalnym forum Ibota. Jest to konieczne ponieważ korzystając z oprogramowania Ibota musisz się najpierw do niego zalogować danymi które podałeś przy rejestracji na forum.
Link do rejestracji: http://www.tibiaibot.com/forum/register.php

-Żeby konto było w pełni aktywny należy się przynajmniej 1 raz na nie zalogować. W przeciwnym razie aktywacji licencji będzie niemożliwa.

-Kiedy już posiadasz konto możesz przystąpić do zamówienia. W formularzu zamówienia podaj koniecznie adres email na który zarejestrowane jest konto Ibot żeby transakcja przebiegła automatycznie. W innym wypadku proces aktywacji może się bardzo wydłużyć.

-Ściągnij najnowszą wersję Ibota+ z oficjalnej strony twórcy: http://www.tibiaibot.com/ibotplus/news

-O aktywacji licencji zostaniesz poinformowany natychmiastowo poprzez wiadomość email. Możesz wtedy zalogować się do programu i cieszyć się jego możliwościami.

 

 

Przydatne linki:

-ostatnia wersja Ibota Download: iBot Version 10.81 – iBot+

-płatne skrypty: http://www.tibiaibot.com/ibotplus/scripts
(darmowe można znaleźć na forum)

-dokumentacja techniczna (opis funkcji): http://www.tibiaibot.com/ibotplus/documentation